TŁO PIĘKNO

PIĘKNO

PROJEKT KOBIETY 2019​

Czym jest piękno? Odpowiedź fotografa jest oczywista: piękno jest kobietą. Nietypowa odsłona cyklu fotografii portretowej Projekt Kobiety jest punktem zwrotnym w pracy fotografa. Od zawsze zafascynowany kreacją, stylizacją i modą wyjątkowo porzucił przyjęte do tej pory założenia i zrobił emocjonalny demakijaż swoich bohaterek. Stawia na realizm, rezygnuje z mocnej stylizacji i postprodukcji. Pozwala jedynie na naturalny makijaż i mierzy się z trudną sztuką klasycznej fotografii portretowej.

 

Fotograf zagłębił się w intymny świat kobiecych emocji: smutku, radości, czy bezgranicznego oddania. Projekt jest próbą ukazania kobiecego piękna ze wszystkimi blaskami i cieniami, które składają się na jej doskonałość. Opowiada również o relacjach między kobietami – stąd obok portretów solo zdjęcia matek z córkami, sióstr, par jednopłciowych czy po prostu – serdecznych przyjaciółek. 

INNE MATERIAŁY:  PEŁNA GALERIA  BACKSTAGE  ETIUDY TOWARZYSZĄCE

WYSTAWY:  WARSZAWA '19 N°1  WARSZAWA '19 N°2

MEDIA & INTERNET:  NATEMAT  MAGAZYN  IK MAGAZYN  CHILLI ZET  FASHIONMEDIA  FACE&LOOK  DLA LEJDIS

biolage czarne
armani czarne
crystal panel czarne
JCF-black (1).png
cookie printers małe
Chilli Zet
Fundacja Projekt Kobiety
prestiż
deadline.png
imperium kobiet czarne.png
AGATA BUZEK

 

AGATA BUZEK

Kiedyś zapytano mnie, czy wybór Agaty na twarz wystawy pt. „Piękno” nie był zbyt oczywisty. Takie pytanie może jednak zadać tylko osoba, która nie poznała tej kobiety. Oczywistość bowiem nie ma nic wspólnego z Agatą Buzek. Piękno Agaty nie kryje się w jej oczywistych zaletach – oryginalnej, niemal hermafrodytycznej urodzie, łagodnym spojrzeniu… To jedna z tych kobiet, która zmienia środowisko i jego odczyn w każdym pomieszczeniu, w którym się znajdzie. W jej oczach odnalazłem ogromną świadomość, uważność chwili i pełne oddanie temu, co akurat robi. Bardzo druzgocący i piękny kontrast siły woli i charakteru w tak delikatnym i łabędzim ciele. To wszystko podane w bardzo konkretnej, niewymuszonej i stanowczej formie. Bez ceregieli i pierdół. Bo kto ma na nie czas? Na pewno nie Agata.

FRYZURA: BIOLAGE PROFESSIONNEL TEAM

MAKIJAŻ: GIORGIO ARMANI BEAUTY TEAM